Čo je to Amazing 12?

 Amazing 12 je unikátny tréningový program, doslova, s brutálnymi výsledkami! Právom ho označujú za jeden z najlepších transformáčných programov na svete. Jeho zakladateľom je Ír Paul McIlroy, ktorý ho vytvoril ako pomoc pre drogovo-závislého kamaráta. Je to tromesačný cyklus tréningov, počas ktorých zažijete najlepšiu transformáciu tela akej ste schopní. Dlho nebol na Slovensku nikto, kto by tento program priniesol aj k nám. To sa však zmenilo a vy máte možnosť konečne absolvovať tento program aj tu u nás.

Pre koho je A12 určený?

Nuž, pozrite sa do zrkadla, či na niekoho, kto je vo Vašej blízkosti, hocikde, kde sa nachádzate, pozrite sa na Vašu rodinu, priateľov a každého, koho ste kedykoľvek stretli…. Amazing 12 je pre nás všetkých!

Tí, ktorí absolvujú náš program prichádzajú v rozličných podobách, hmotnostiach, vekových kategóriach, pohlaviach, pôvodoch a tréningových skúsenostiach. Aj keď ste sa nikdy v živote nezaoberali cvičení, alebo ste svetový majster vo vzpieraní, alebo ste body-builder, program Amazing 12 vytvorí pre VÁS najúčinnejší progres, aký ste doteraz mali!

Podotýkame, že vek nezohráva žiadnu úlohu. Účastníci nášho programu po celom svete sú vo vekovej hranici od 18 až niekde vysoko nad 70 rokov a výsledky sú tak prevratné, od samého začiatku, ako aj počas celého jeho priebehu.

Program nie je určený iba pre mužov! Ženy na celom svete dosiahli úžasné výsledky bez toho, aby vyzerali ako muži!

Posilňovanie a očakávania vo Fitness!

Pomohli sme mnohým vynikajúcim pokročilým športovcom v ich posilňovaní, ktorí stagnovali už roky, a ktorí dokázali prekonať seba samých a dosiahli v rekordne krátkom čase ich životné osobné rekordy! Pokročilí vzpierači , ktorí pravidelne trénovali niekoľko rokov zvyčajne dosiahnu zmenu ich 1RM ( razové maximum) do 10-15 RM počas 12 týždňov, alebo i menej! Začiatočníci ako aj tí, ktorí patria medzi mierne pokročilých dosahujú veľmi výborné výsledky! Pre týchto ľudí patriacich do týchto skupín je úplnou samozrejmosťou, že dochádza viac než k ZDVOJNÁSOBENIU ich RM počas obdobia 6-12 týždňov. Áno, čítate správne a nejedná sa o žiadne zveličovanie!! Malo by to byť nemožné, vybudovať si zároveň významné posilnenie a vynikajúci funkčný kardiovaskulárny stav Vášho tela—ale JE to možné. S A12 získate oboje- aeróbne a anaeróbne podmienky posilňovania v celom Vašom tele od samého začiatku.
Dozviete sa ako kouč A12 a GAA hviezda Colm Callanan zvýšil celkovú výkonnosť jeho atletických klientov nad mieru ich očakávania!

Strata tukov a získanie svalstva!

Tí skúsenejší muži, ktorí nedokázali získať postrehnuteľné zmeny vo svojom objeme počas mnohých rokov žasnú nad tým, koľko svalovej hmoty u nich pribúda, pričom zároveň dochádza k strate ich tuku, a to iba počas 12 týždňov! Muži- stredne pokročilí, ktorí trénovali niekoľko rokov získavajú rýchlejší pokrok vo veľkosti ich svalov a strate telesného tuku, než tomu bolo počas ich pôvodnej “Newbie Gains’ štartovacej fáze!! Začiatočníci a tí mierne pokročilí majú veľmi často skúsenosti s tým, že dôjde k zdvojnásobeniu vo veľkosti a zároveň k strate VEĽKÉHO množstva tuku!

Ale Program Amazing 12 je niečo viacej než iba 12-týždňový cyklus. To, na čo sme najviac hrdí v našom programe je schopnosť zásadného účinku na život tých, ktorí absolvujú tento program, ktorého vplyv má dosah ďaleko za steny posilovní. Tento fenomén je podstatou nášho programu už od prvého dňa jeho vytvorenia a zostáva naďalej aj v súčasnosti… po celom svete!

Pozrite si viac o tomto skvelom tréningovom koncepte.p