Čo je to Amazing 12?

 Amazing 12 je unikátny tréningový program, doslova, s brutálnymi výsledkami! Právom ho označujú za jeden z najlepších transformáčných programov na svete. Jeho zakladateľom je Ír Paul McIlroy, ktorý ho vytvoril ako pomoc pre drogovo-závislého kamaráta. Je to tromesačný cyklus tréningov, počas ktorých zažijete najlepšiu transformáciu tela akej ste schopní. Dlho nebol na Slovensku nikto, kto by tento program priniesol aj k nám. To sa však zmenilo vďaka Michalovi a vy máte možnosť konečne absolvovať tento program aj tu u nás.

Pre koho je A12 určený?

Nuž, pozrite sa do zrkadla, či na niekoho, kto je vo Vašej blízkosti, hocikde, kde sa nachádzate, pozrite sa na Vašu rodinu, priateľov a každého, koho ste kedykoľvek stretli…. Amazing 12 je pre nás všetkých!

Tí, ktorí absolvujú náš program prichádzajú v rozličných podobách, hmotnostiach, vekových kategóriach, pohlaviach, pôvodoch a tréningových skúsenostiach. Aj keď ste sa nikdy v živote nezaoberali cvičení, alebo ste svetový majster vo vzpieraní, alebo ste body-builder, program Amazing 12 vytvorí pre VÁS najúčinnejší progres, aký ste doteraz mali!

Podotýkame, že vek nezohráva žiadnu úlohu. Účastníci nášho programu po celom svete sú vo vekovej hranici od 18 až niekde vysoko nad 70 rokov a výsledky sú tak prevratné, od samého začiatku, ako aj počas celého jeho priebehu.

Program nie je určený iba pre mužov! Ženy na celom svete dosiahli úžasné výsledky bez toho, aby vyzerali ako muži!

Kto dosahuje najlepšie výsledky na Slovensku?

 • ľudia vo veku 35 – 50 rokov, ktorí majú rodinu, stabilnú a dobrú prácu, ktorá ich baví
 • našimi zverencami sú hlavne: manažéri, právnici, IT špecialisti, živnostníci (účtovníci a pod.), ľudia z korporátov so sedavým zamestnaním, podnikatelia.
 • ľudia, ktorí potrebujú schudnúť cca 5 – 10 kg, ktoré pribrali v posledných rokoch
 • ľudia, ktorí si chcú zlepšiť kondíciu a mať ju ako za mlada, zosilnieť, viac vládať
 • ľudia, ktorí chcú vyformovať postavu, spevniť telo, prípadne sa zlepšiť a posunúť v cvičení
 • ľudia, ktorí majú pozitívny prístup k životu a vedia, že pod vedením dosiahnú lepšie, rýchlejšie a kvalitnejšie výsledky
 • ľudia, ktorí nechcú byť na proces sami a chcú na sebe makať
 • ľudia, ktorí chcú máť viac energie a byť so sebou spokojnejší
 • ľudia, ktorí potrebujú pomôcť so stravou aj cvičením
 • ľudia, ktorí hľadajú a potrebujú nový impulz do cvičenia
 • ľudia, ktorí vedia že investovanie do seba sa vždy najviac oplatí

Aké verzie programu máme a koľko času zaberú?

Koľko času a energie ste ochotní investovať? 🙂 

Aktuálne je program rozdelený na dve verzie. CLASSIC a EXPRESS. 

Vo verzii CLASSIC trénujete každý deň, 5 krát do týždňa (po cca 60min) budete v našom FORCE8 gyme makať a navyše vám pripravíme krátky a jednoduchý tréningový plán na doma. Ak máte čas a ste odhodlaní na sebe naozaj intenzívne pracovať a je to pre vás maximálna priorita, určite odporúčame túto verziu. 

Vo verzii EXPRESS trénujete len tri krát do týždňa (len cca 45 min). Je vhodná pre zaneprázndených ľudí, ktorí chcú dosiahnúť skvelé výsledky za čo najmenej času. Cvičenia sú v oboch verziách viacmenej rovnaké. Mení sa trochu organizácia tréningu a rozloženie týždňa. 

Obe verzie obsahujú jednoduché, ale mimoriadne účinné cvičenia, ktoré vás naučíme správne vykonávať. 

Posilňovanie a očakávania vo Fitness!

Pomohli sme mnohým vynikajúcim pokročilým športovcom v ich posilňovaní, ktorí stagnovali už roky, a ktorí dokázali prekonať seba samých a dosiahli v rekordne krátkom čase ich životné osobné rekordy! Pokročilí vzpierači , ktorí pravidelne trénovali niekoľko rokov zvyčajne dosiahnu zmenu ich 1RM ( razové maximum) do 10-15 RM počas 12 týždňov, alebo i menej! Začiatočníci ako aj tí, ktorí patria medzi mierne pokročilých dosahujú veľmi výborné výsledky! Pre týchto ľudí patriacich do týchto skupín je úplnou samozrejmosťou, že dochádza viac než k ZDVOJNÁSOBENIU ich RM počas obdobia 6-12 týždňov. Áno, čítate správne a nejedná sa o žiadne zveličovanie!! Malo by to byť nemožné, vybudovať si zároveň významné posilnenie a vynikajúci funkčný kardiovaskulárny stav Vášho tela—ale JE to možné. S A12 získate oboje- aeróbne a anaeróbne podmienky posilňovania v celom Vašom tele od samého začiatku.
Dozviete sa ako kouč A12 a GAA hviezda Colm Callanan zvýšil celkovú výkonnosť jeho atletických klientov nad mieru ich očakávania!

Strata tukov a získanie svalstva!

Tí skúsenejší muži, ktorí nedokázali získať postrehnuteľné zmeny vo svojom objeme počas mnohých rokov žasnú nad tým, koľko svalovej hmoty u nich pribúda, pričom zároveň dochádza k strate ich tuku, a to iba počas 12 týždňov! Muži- stredne pokročilí, ktorí trénovali niekoľko rokov získavajú rýchlejší pokrok vo veľkosti ich svalov a strate telesného tuku, než tomu bolo počas ich pôvodnej “Newbie Gains’ štartovacej fáze!! Začiatočníci a tí mierne pokročilí majú veľmi často skúsenosti s tým, že dôjde k zdvojnásobeniu vo veľkosti a zároveň k strate VEĽKÉHO množstva tuku!

Ale Program Amazing 12 je niečo viacej než iba 12-týždňový cyklus. To, na čo sme najviac hrdí v našom programe je schopnosť zásadného účinku na život tých, ktorí absolvujú tento program, ktorého vplyv má dosah ďaleko za steny posilovní. Tento fenomén je podstatou nášho programu už od prvého dňa jeho vytvorenia a zostáva naďalej aj v súčasnosti… po celom svete!

Pozrite si viac o tomto skvelom tréningovom koncepte.p