Výsledky klientov v programe Amazing 12

Klikni na obrázok a zobraz si jednotlivé transformácie ľudí, ktorí prešli celým programom a dosiahli skvelé výsledky. Štandardne u nás človek schudne cca 3 – 10kg tuku a naberie cca 1 – 3kg svalovej hmoty len za 12 týždňov. 

Silové progresy sa pohybujú od cca 5% do cca 150%, v závislosti od cvičenia a daného človeka. 

PRVÁ VLNA makačov:

Aké výsledky dosahujú ľudia vo svete?

Amazing 12 funguje už takmer 15 rokov a za tú dobu ním prešli tisíce ľudí a dosiahli úžasné výsledky. Pozri si niektoré z nich.

Upozornenie: Výsledky sa môžu líšiť u každého človeka. 

Trúfneš si na zmenu?

Prehrať video
Prehrať video
Prehrať video
Play Video about Soňa absolvent programu Amazing 12
Prehrať video
Prehrať video

Čo o Michalovi povedali jeho zverenci

Pozerám sa spätne na tých skoro 10 mesiacov, čo s Michalom trénujem a pomáham mi znovunadobudnúť samu seba, principiálne stav, v akom som bola do 40-tky. A som nesmierne šťastná, že som išla do toho. Slová, ktoré hovoril na začiatku, že je rozumné chudnúť 1-2kg mesačne, že je potrebná vyvážená strava so zníženým obsahom cukrov a veľkým podielom zeleniny a rozumným podielom zdravých tukov spolu s vhodným naštartovaním metabolizmu boli pravdivé a fungujú. Pomohol mi zmeniť životný štýl, cvičenia boli vždy vyvážené a záťaž sa postupne rozumne zvyšovala. Vždy som odchádzala z tréningu spotená a „zničená“ ale na druhej strane vďaka backroll valcu a uvoľňovacím cvičeniam bez vážnej „svalovice“ a napodiv nabitá energiou. Je neuveriteľné, koľko toho viete o správnych a rôznorodých druhoch cvičenia s náradím, aj s vlastnou váhou. Okrem toho Ste určitým spôsobom aj psychológ a kamarát, ktorý vie povzbudiť a motivovať človeka ísť na tú „správnu“ hranicu svojich síl a neublížiť si. Verím, že spolu ešte dokážeme posunúť aj moje hranice a teším sa na ďalšie tréningy.

To znamená, že som odvtedy ako trénujem podľa teba nie len odstránil Iliotibiálny syndróm a zvládol maratón, ale aj spevnil členky a celé telo a schudol cca 8 kg.... Čas nebol svetoborný, ale o čas mi ani nešlo. Cieľ bol sa prekonať a sám seba takto prekonať 42,195km. Tréningy sú pre mňa ako stvorené a úplne mi vyhovujú cviky s vlastnou váhou... Ešte raz ďakujem za podporu, bez tvojich rád by som sa itbs nebol zbavil.... Už sa teším, kedy začnem znovu cvičiť a behať.

Na začiatku som odbehol sotva 5 min na páse vo fitku, kondička + sila nulová. Zmena jedálnička + pitného režimu. Cvičenie 4 krát podľa programu + ja som si naordinoval pred treningom vždy beh na páse. 2. váženie 03.03.2018, výška 175 cm, váha 108,1kg, pás 117 cm. Cukor pred -11,63 mol, teraz -6,7 mol, cholesterol - o.k. Tlak: 125/60/80 Samozrejme vďaka patrí aj mojej rodine za podporu a že ich to baví tiež. Samozrejme patrí aj tebe. Myslím si že si odviedol veľmi dobrú robotu a môžeš byť so sebou spokojný. Ak sa niekto dočítal až sem tak URČITE ODPORÚČAM TENTO PROGAM SKÚSIŤ. Samozrejme aj s jedálničkom. Stojí to za to. Ak by niekto mal pochybnosti o týchto slovách kľudne napíšte. Toť vše dík.

Ak si myslíš, že je najvyšší čas so sebou niečo robiť, si na správnom mieste!