týždňov
Makáči v skupine
Počet tréningov, ktoré spolu odmakáme

Neuveriteľná postava a KONDÍCIA je na dosah UŽ za 12 týždňov

Amazing 12 ti ukáže, ako uvoľniť svoj NEOBMEDZENÝ potenciál bez dopingu, trikov a hlavne bez BOLESTI.

… Získaj telo superhrdinu, po ktorom si vždy túžil/a

Dosiahni obrovské zvýšenie fyzickej sily a kardiovaskulárneho výkonu, ktoré sú sprevádzané estetickými zmenami neuveriteľného rozsahu len za 12 týždňov. 

AMAZING 12 program bezpečne a pohodlne udržiava prírastky sily, hypertrofiu, stratu tuku a kardiovaskulárnu kondíciu súčasne a na úrovniach, o ktorých sa predtým ani nepovažovalo, že by boli možné bez dopingu. Vytvorili sme takmer 10 000 ohromujúcich fyzických premien s mužov aj žien všetkých vekových skupín, tvarov, veľkostí a genetiky a sme považovaní za číslo 1 v programoch premeny tela.

Ak chceš byť úspešný/á, musíš:

  • Byť ochotný investovať do seba
  • Mať pozitívny prístup
  • Budeš plne odhodlaný/á
  • Budeš motivovaný/á dosiahnuť svoj najlepší možný výsledok za 12 týždňov
  • Budeš ochotný/á naučiť sa technickú dokonalosť v cvičeniach.
  • Mať odvahu stretnúť sa so „skutočným ja“, potenciálne prvýkrát, na konci 12 týždňov.

Budeš makať 3-5 dní v týždni, pod Michalovým osobným vedením. Všetko čo začneš, budeš musieť dokončiť. Slovo nedá sa, sa odnaučíš hovoriť. Kettlebelly, činky, kruhy, jednoručky, hrazda, kladka, trx, bradlá, reťaze, medicinbaly a vlastná prdel sa stanú tvojou nočnou morou a zároveň najlepším parťákom. 

Naučím ťa s nimi zaobchádzať tak, že keď skončíme, zamiluješ si ich. Je mi jedno ako veľmi si pohybovo zdatný, koľko potiahneš na mŕtvom ťahu, alebo či si absolútny športový nováčik a slovo mŕtvy ťah si v živote nepočul. Ku každému jednému budem pristupovať individuálne a sľubujem ti, že z tréningu budeš odchádzať zničený, ale zároveň s dobrým pocitom. A je jedno či si pokročilý makač, alebo len začiatočník, muž alebo žena. 

Prvé týždne začnú zľahka, neskôr pritvrdíme. Určite prídu momenty kedy ma budeš nenávidieť, no potom si ma zamiluješ a budeš mi ďakovať ako som ti zmenil život a ty si zmenil sám seba. Ak sa ti nebude chcieť, pomôžem. Motivujem ťa počas celých 12 týždňov, tak aby sme spravili čo najlepšiu premenu

Chcem vidieť tvoju 100% sústredenosť a vytrvalosť. Chcem vidieť makača, ktorý prišiel niečo zmeniť. Keď toto všetko prejde a ty zotrváš, garantujem ti, že sa nespoznáš v zrkadle. Tvoje okolie sa bude pýtať, ako je to možné? Ak ťa vôbec spoznajú. Budeš sa cítiť ako ešte nikdy predtým. Zmení sa nie len tvoja tvár, telo, ale aj sebavedomie. Naučím ťa stravovať sa tak, že zdravá strava už pre teba nebude nič komplikované. Z tvojho tuku sa stanú svaly, ovisnuté alebo veľké brucho bude minulosť. Narastú ti nielen svaly, ale hlavne tvoje telo bude funkčný motor spaľujúci tuk. V neposlednom rade nájdeš nových priateľov, pretože cvičíme v skupinke a ty nebudeš na všetko sám/a.

Ak si myslíš, že je najvyšší čas so sebou niečo robiť, si na správnom mieste! Prihlás sa do najbližšej vlny TU <<<–––

Tvoj tréner v programe amazing 12

Pomáha ľuďom sa veľmi jednoducho dostať do formy, schudnúť a zlepšiť kondíciu.

Jeho cieľom je inšpirovať 1 milión slovákov a pomôcť im žiť skutočne zdravým životným štýlom. Je podnikateľom, blogerom,  propagátorom zdravého životného štýlu. Jeho online programami prešlo už viac ako 10 tisíc ľudí. Je odborník na funkčný tréning, efektívnu životosprávu a výživu, ktorej sa venuje viac ako 10 rokov.

A prečo sa k tomu všetkému  rozhodol stať koučom Amazing 12? “Je to program, ktorý na Slovensku nebol a chýbal. Chcem ľuďom prinášať excelentné výsledky za veľmi krátky čas”.

michal
Mgr. Michal Pataky
jediný certifikovaný kouč Amazing 12 na Slovensku

Tvorca programu Amazing 12

Známy aj ako “Muž, ktorý dokáže aj nemožné”. Paul sa narodil v Belfaste. Je zakladateľom a tvorcom programu Amazing 12, ktorý vymyslel, aby pomohol kamarátovi zvíťaziť nad drogovou závislosťou. Za jeho najväčší úspech v živote považuje moment, kedy jeho žena vyhrala majstrovstvá sveta v kettlebell športe, organizácií WKC. Trénoval som ju ja sám a to od úplnej nuly. Nikdy v živote nešportovala. Súťaž mala prebiehať presne za rok a jeden deň, potom, čo porodila nášho syna cisárskym rezom, pri ktorom sa reže do brušného svalstva.To zanmená, že štyri mesiace po pôrode nemohla robiť nijakú fyzickú aktivitu. Aj napriek tomu, že sa celý život nevenovala žiadnemu športu, 8 mesiacov po zotavení zo zákroku vyhrala svetový šampionát. Paul v živote urobil mnoho vecí, pokoril mnoho rekordov, trénoval veľa ľudí, ktorý prekonali rekordy, šampiónov čo vyhrali zlaté medaile na profi turnajoch, ale toto je vec, na ktorú je najviac pyšný.

paul mcroy
Paul Mcllroy
tvorca Amazing12

ČO O MICHALOVI POVEDALI JEHO ZVERENCI, ABSOLVENTI AMAZING 12, ČI INÝCH PROGRAMOV

"Ak hľadáte motiváciu, aby ste na sebe začali makať, prestať sa vyhovárať a objaviť v sebe človeka, ktorý je schopný dotiahnuť veci dokonca a nevzdávať sa, tak choďte do toho. Je to psychicky a fyzicky jedna z najnáročnejších vecí, aké som v živote zažila, ale zároveň som extrémne rada, že som do toho šla “

Kristína Janátová
- 7kg za 12 týždňov

Pre mna bol Amazing12 prelomovy v navrate k zdravemu zivotnemu stylu a sportu, ktory mam tak rada. Najlepsie na nom je, ze ides kazdy den a nemas moznost povedat si ze dnes nie, dam to zajtra. Na zaciatku by som nepovedala, ze by som sa na nieco taketo niekedy dala znova. Ale ako sa blizil koniec, tak mi bolo luto, ze sa to vsetko konci. Skocila sa vsak len jedna vlna programu, ktora bola pre mna super zaciatok ;-)”

Miška Adamcová

Cením si naozaj individuálny prístup k mojim potrebám. Od prvého zmerania FMS až po posledný tréning bola naša spolupráca o tom, čo potrebujem ja a nie čo je práve "in". Páčila sa mi variácia cvikov, ktoré boli prispôsobené na jazdu na horskom bicykli, čo som pocítila v sile držania a straty bolesti v zápästí po dlhšej jazde teréne (okrem iného) Každý náš tréning nebol len o samotnom cvičení ale aj o humore, radách a samotnom dobrom pocite, že opäť viem ten výpad v tom TRX krajšie 🙂 🙂 🙂

Lucka Pešková
Lucka Pešková
poisťovníctvo

Podarilo sa mi postupne schudnúť – zase nie až tak veľa, cca 18 kg spôsobom 1-2 kg mesačne a hlavne nepriberať. Spoločne sa podarilo naštartovať môj metabolizmus, zvyšovať silu a zlepšovať vytrvalosť. Mám dnes radosť z pohybu, viem “vybehnúť” na Kriváň či na Rysy a predbehnúť po ceste nahor väčšinu turistov. Po lyžovaní nemávam “svalovicu”, je to pre mňa zábava a veľmi príjemné zistenie. A veľmi príjemným výsledkom je aj to, že moja postava je súmerná. A vieš, čo je fantastické? Zmizli bolesti chrbtice či iné bolesti spôsobené sedavým zamestnaním.

Pozerám sa spätne na tých skoro 10 mesiacov, čo s Michalom trénujem a pomáham mi znovunadobudnúť samu seba, principiálne stav, v akom som bola do 40-tky. A som nesmierne šťastná, že som išla do toho. Slová, ktoré hovoril na začiatku, že je rozumné chudnúť 1-2kg mesačne, že je potrebná vyvážená strava so zníženým obsahom cukrov a veľkým podielom zeleniny a rozumným podielom zdravých tukov spolu s vhodným naštartovaním metabolizmu boli pravdivé a fungujú. Pomohol mi zmeniť životný štýl, cvičenia boli vždy vyvážené a záťaž sa postupne rozumne zvyšovala. Vždy som odchádzala z tréningu spotená a „zničená“ ale na druhej strane vďaka backroll valcu a uvoľňovacím cvičeniam bez vážnej „svalovice“ a napodiv nabitá energiou. Je neuveriteľné, koľko toho viete o správnych a rôznorodých druhoch cvičenia s náradím, aj s vlastnou váhou. Okrem toho Ste určitým spôsobom aj psychológ a kamarát, ktorý vie povzbudiť a motivovať človeka ísť na tú „správnu“ hranicu svojich síl a neublížiť si. Verím, že spolu ešte dokážeme posunúť aj moje hranice a teším sa na ďalšie tréningy.

Dita Sirotová
Dita Sirotová
podnikatelka

Ahoj Michal, práve som dokončil program nové telo 2.0.Predtým som si kúpil aj ultrajedálniček a pozrel som do neho.A teraz by som to chcel zhodnotit a dat Ti feed back. V decembri 2017 som bol na kontrole u doktora a dopadlo to veľmi zle. Cukor, cholesterol, pečenové, tlak, váha - všetko zlé. Takže začiatok premeny + zmena jedálničku 27.12.2017. Výška 175cm,váha 120kg,pás 126 cm. Na začiatku som odbehol sotva 5 min na páse vo fitku, kondička + sila nulová. Zmena jedálnička + pitného režimu. Cvičenie 4 krát podľa programu + ja som si naordinoval pred treningom vždy beh na páse. 2. váženie 03.03.2018, výška 175 cm, váha 108,1kg, pás 117 cm. Cukor pred -11,63 mol, teraz -6,7 mol, cholesterol - o.k. Tlak: 125/60/80 Samozrejme vďaka patrí aj mojej rodine za podporu a že ich to baví tiež. Samozrejme patrí aj tebe. Myslím si že si odviedol veľmi dobrú robotu a môžeš byť so sebou spokojný. Ak sa niekto dočítal až sem tak URČITE ODPORÚČAM TENTO PROGAM SKÚSIŤ. Samozrejme aj s jedálničkom. Stojí to za to. Ak by niekto mal pochybnosti o týchto slovách kľudne napíšte. Toť vše dík.

Martin Janeba
Martin Janeba

Ahoj Michal reagujem na mail, ktorý som od teba dostal po mesiaci, kde si sa pýtal ako mi to ide....tak odpovedám. Už mám svoj hlavný cieľ splnený, lebo 1.10. som úspešne absolvoval MMM KE. Mne o váhu až tak nejde, kedže pri mojich 188cm som zišiel na slušných 85kg… To znamená, že som odvtedy ako trénujem podľa teba nie len odstránil Iliotibiálny syndróm a zvládol maratón, ale aj spevnil členky a celé telo a schudol cca 8 kg.... Čas nebol svetoborný, ale o čas mi ani nešlo. Cieľ bol sa prekonať a sám seba takto prekonať 42,195km. Tréningy sú pre mňa ako stvorené a úplne mi vyhovujú cviky s vlastnou váhou... Ešte raz ďakujem za podporu, bez tvojich rád by som sa itbs nebol zbavil.... Už sa teším, kedy začnem znovu cvičiť a behať.

Kamil Greguš
Kamil Greguš
bežec